Російські банки хочуть перейти на китайську платіжну систему - China UnionPay


Російські банки хочуть перейти на китайську платіжну систему - China UnionPay

Національна рада фінансового ринку Росії звернулася до уряду з пропозицією розглянути альтернативну американським платіжним системам Visa і MasterCard китайську China UnionPay.

На думку голови ради Андрія Ємеліна, в умовах санкцій з боку американських платіжних систем було б доцільно розпочати переговори з China UnionPay (СUP) для забезпечення безперебійного здійснення транскордонних і зарубіжних платежів.

За його словами, російські банки повинні до квітня 2015 року розпочати масову емісію карт китайської платіжної системи.

При цьому банкір хоче одночасно з цим вести переговори з Visa і MasterСard про недопущення в подальшому повтору блокування російських карт.

Нагадаємо, СUP – єдина національна платіжна система Китаю. Вона заснована в 2002 році за підтримки Центрального банку КНР. Компанія China UnionPay об’єднує близько 300 кредитних організацій в Китаї і за його межами. На сьогодні в світі в обігу перебуває більше 2,7 млрд банківських карт CUP, які приймаються в 141 країні світу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua