UniCredit Bank припинив співпрацю з мережею позабанківських банкоматів


UniCredit Bank припинив співпрацю з мережею позабанківських банкоматів

UniCredit Bank і компанія “Євронет Україна” (є дочірньою компанією Euronet Worldwide, Inc. (США), представляє в Україні позабанківську мережу банкоматів) припинили проект з підтримки об’єднаної банкоматної мережі, повідомив банк на веб-сайті.

“З 11 березня 2014 р. UniCredit Bank припиняє співпрацю з ТОВ “Євронет Україна” в рамках проекту об’єднаної банкоматної мережі. Таким чином, з 11 березня 2014 р. за зняття готівки з платіжних карт, емітованих UniCredit Bank, в банкоматах мережі “Євронет” буде стягуватися комісія”, – йдеться в повідомленні.

Почалася співпраця в 2011 році, коли “Євронет” викупив у UniCredit Bank мережу з 116 банкоматів.

Нагадаємо, UniCredit Bank створений в грудні 2013 року шляхом об’єднання двох українських активів групи UniCredit – Укрсоцбанку та української “дочки” італійського УніКредит Банку. Банк входить до категорії найбільших українських банків.

У липні-2013 Bank Polska Kasa Opieki S.A. (Bank Pekao, Польща) продав 100% акцій УніКредит Банку материнській UniCredit SpA (Італія, всі UniCredit Group), що стало першим етапом внутрішньогрупової реорганізації, спрямованої на об’єднання двох банків групи UniCredit в Україні.

UniCredit Bank Austria AG до січня 2014 року володів 50,1953% акцій Укрсоцбанку безпосередньо і 48,3958% – через ПрАТ “Ферротрейд Інтернешнл”. За даними Нацбанку України, на 1 січня 2014 року за розмірами активів Укрсоцбанк займав шосте місце (43,057 млрд грн) серед 180 діючих фінустанов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:Укрсоцбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua