Чим запам'ятався понеділок: РФ спрогнозувала дефолт України через 3 місяці, ректора-втікача знайшли "у доньки в Каліфорнії" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чим запам'ятався понеділок: РФ спрогнозувала дефолт України через 3 місяці, ректора-втікача знайшли "у доньки в Каліфорнії"

1101
РФ: якщо Україна зараз не збалансує свою фінансову систему, то дефолт буде через 2-3 місяці
Якщо Україна зараз не збалансує свою фінансову систему, то дефолт не за горами, сказав радник президента РФ Сергій Глазьєв. “У неї дефіцит платіжного балансу, хронічний і великий, який закривається сьогодні зростаючим зовнішнім боргом. І хоча частка зовнішнього боргу щодо ВВП України не так велика, близько 40% з невеликим, але він короткостроковий. Якщо Україна зараз не збалансує свою фінансову систему, то дефолт не за горами, він може трапитися через 2-3 місяці, можливо, через півроку. Це в критичній мірі залежить від торгового балансу, від умов торгівлі”, – заявив він.
P.S. Пару днів тому був прогноз від Сбербанку РФ – про значну ймовірність дефолту в Україні, тепер радник президента РФ дає вже 3 місяці. Чекаємо 1 місяця – і тоді почнемо боятися)))
В Україні з’явиться новий національний слідчий орган
Міністерство внутрішніх справ очікує поділ функцій. Про це Президент України Віктор Янукович заявив в інтерв’ю. “Наприклад, одна з функцій – це наслідок. Новий Кримінальний процесуальний кодекс передбачає створення національного слідчого органу”, – сказав глава держави.
P.S. Дивовижна штука виходить – начебто після реформ повинно бути менше органів, а виходить – їх буде більше.
Ректор-втікач виявився “у доньки в Каліфорнії”, але влада США його не арештовувала
Поліція США проінформувала Інтерпол про те, що екс-ректор Національного університету Державної податкової служби Петро Мельник знаходиться на території США. Він знаходиться в місті Сан-Маркос (штат Каліфорнія), де проживає його дочка. Мельника поки не затримували, оскільки між США і Україною немає угоди про затримання та видачу розшукуваної особи.
P.S. Ось і поставлена жирна крапка в резюме про високий професіоналізм нашої міліції.
Постачальники зброї до Сирії могли використовувати порт в Україні
Через український порт «Октябрьск» у Миколаївській області ймовірно здійснювалися поставки зброї для режиму Асада в Сирії. Про це пише The Washington Post з посиланням на дослідження неурядової організації C4ADS. Автори дослідження пов’язують деякі великі судна, які заходили в цей порт, з мережею бізнесменів і компаній, які мають зв’язок з високопоставленими чиновниками в Росії і Україні.
Головна підозра, на яку посилаються автори дослідження, – це прогалини в даних транспондера (пристрою для фіксації руху судна).
P.S. Скоро може виявитися що скандальні комплекси С-300 якраз і були відвантажені з нашої території. І звичайно ж влада не знала про це.
Українці стали на 13% частіше купувати цукерки Roshen після їх заборони в РФ
Продажі кондитерської продукції Roshen в Україні зросли на 13% після введення заборони на неї в Росії. Про це заявив власник компанії Петро Порошенко в ефірі телеканал “Інтер”. Росспоживнагляд заборонив постачання цукерок Roshen в кінці липня. Глава відомства Геннадій Онищенко заявив, що цукерки Roshen порушують вимоги законодавства РФ через наявність у них, зокрема, канцерогену бензапирена. Крім того, виробника звинуватили в тому, що його продукція не відповідає інформації, яка вказана на етикетці.
P.S. Гідна відповідь українців на дії Росії. І не менш гідна відповідь менеджменту Порошенко, який вміло і оперативно повернув експортні потоки.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас