Мінюст: вдосконалюється процедура банкрутства — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мінюст: вдосконалюється процедура банкрутства

Казна та Політика
317
18 липня 2013 року завершився шестимісячний термін заміни ліцензій на право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) на свідоцтва, передбачені Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
«Діяльність арбітражних керуючих здійснюється відтепер в Україні виключно як незалежна професійна діяльність. Йдеться про підвищення професійного рівня арбітражних керуючих, підвищення вимог та контролю за їх діяльністю. Це дозволить також скоротити терміни проведення процедур банкрутства та досягти більш повного погашення вимог кредиторів боржників,» – повідомила Міністр юстиції України Олена Лукаш.
Зміни спрямовані на приведення інституту відновлення платоспроможності у відповідність до сучасних світових стандартів та покращення регуляторного середовища України. Відтак діяльність арбітражного керуючого здійснюється виключно як незалежна професійна діяльність на підставі відповідного свідоцтва. Загалом за півроку було прийнято рішень про заміну на свідоцтва 1713 ліцензій арбітражних керуючих.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас