Прокуратура Київської області звинувачує чиновників сільради в розтраті 6 млн грн


Прокуратура Київської області звинувачує чиновників сільради в розтраті 6 млн грн

Васильківська міжрайонна прокуратура почала кримінальне провадження за фактом незаконного розпорядження бюджетними коштами у сумі 6 млн грн чиновниками Великосолтанівскої сільської ради. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Так, перевіркою встановлено, що між сільською радою та приватною компанією за результатами проведених тендерних процедур було укладено договір про закупівлю послуг. Згідно з умовами договору товариство зобов’язалося виконати роботи з ліквідації наслідків підтоплення сільськогосподарських угідь та присадибних ділянок, облаштувати гідромеліоративні мережі і споруди на території населених пунктів сільради.

За виконання зазначених робіт компанія отримала понад 6 млн грн. Однак рада розрахувалася з підприємством за рахунок бюджетних коштів, які призначалися для відшкодування втрат лісогосподарського та сільськогосподарського виробництва.

Відомості про подію внесення до Єдиного реєстру і попередньо кваліфіковані за ч. 2 ст. 210 КК України, тобто як нецільове використання бюджетних коштів службовою особою, здійснення видатків бюджету без встановлених бюджетних призначень, якщо предметом таких дій були бюджетні кошти в особливо великих розмірах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua