Фінляндія підтримує підписання угоди про Асоціацію Україна-ЄС


Фінляндія підтримує підписання угоди про Асоціацію Україна-ЄС

Фінляндія вважає Україну дуже важливим партнером для Європейського Союзу.

Про це в ексклюзивному коментарі для телеканалу БТБ заявив Оллі Кантанен, керівник відділу Міністерства закордонних справ Фінляндії з питань Східної Європи та Центральної Азії.

На його думку, угода про Асоціацію допоможе розвинути не тільки більш тісні політичні, а й економічні відносини між Україною та ЄС.

«Фінляндія вважає Україну дуже важливим партнером для Європейського Союзу», – сказав Оллі Кантанен. Він підкреслив, що сьогодні двосторонні відносини між Фінляндією та Україною дуже хороші. Угода про Асоціацію, на думку дипломата, має ключове значення для розвитку відносин між Києвом та ЄС, а також сприятиме зближенню України та Євросоюзу.

Кантанен підкреслив, що зближення України і ЄС сприятиме поглибленню не тільки політичних зв’язків, а й економічних. «Угода про Асоціацію відкриє нові можливості як для підприємств, так і для пересічних людей. Для України, її уряду і громадян угоду про Асоціацію і зближення з ЄС – потужні інструменти для майбутніх реформ, які країна колись відкладала, але зараз хоче реалізувати в інтересах своїх громадян», – заявив фінський дипломат.

Кантанен запевнив, що Фінляндія підтримує амбіції України щодо зближення з ЄС, вітає проведення Україною реформ, пов’язаних з підписанням угоди про Асоціацію, і готова підтримати підписання цього документа.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua