Samsung представила ноутбук з рекордною роздільною здатністю екрану — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung представила ноутбук з рекордною роздільною здатністю екрану

Технології&Авто
1113
Корпорація Samsung Display напередодні виставки Society for Information Display (SID) у Ванкувері, Канада, презентувала модель лептопа з 13,3-дюймовим екраном, у якого рекордна на ринку роздільна здатність – 3200 × 1800 пікселів.
Для порівняння, роздільна здатність екрану в 13,3-дюймовому Apple MacBook Pro становить 2560 × 1600 пікселів, а в Google Chromebook Pixel – 2560 × 1700 пікселів. Роздільна здатність дисплея в 13,3-дюймовому MacBook Pro становить 227 пікселів/дюйм, а в Chromebook Pixel – 239 пікселів/дюйм. У новому ж дисплеї Samsung цей параметр – 276 пікселів/дюйм.
Роздільна здатність дисплея в звичайному ноутбуці доходить до близько 118 пікселів/дюйм. Зростання цього значення дає можливість зробити піксель таким, що його не побачить людське око, шрифти більш м’якими, а зображення більш чітким.
Відзначимо, що корпорація Apple першою почала виробництво гаджетів з невидимими пікселями – iPhone 4 в 2010 р. Пізніше “яблучна” компанія перевела на дисплеї зі збільшеною роздільною здатністю (назвавши їх Retina – сітківка) планшет iPad і серію ноутбуків MacBook Pro.
У лютому цього року свою модель ноутбука з дисплеєм Retina випустила корпорація Google, назвавши його Chromebook Pixel. Девайс увійшов в лінійку лептопів Chromebook, оскільки функціонує на хмарній платформі Google Chrome OS.
Додамо, що окрім високої роздільної здатності, новий екран Samsung зможе похвалитися на 30% ефективнішим використанням енергії за рахунок меншого числа збуджуючих контурів і більш комфортного світлодіодного підсвічування, похвалилися в корпорації.
Коли мають намір запустити нові екрани в серійне виробництво, в Samsung не розповіли.
Раніше повідомлялося, що в двох містах України з’явилися науково-дослідні центри Samsung.
За матеріалами:
3dnews.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас