Греція схвалила бюджет на 2013 рік: тепер її знову врятують


Греція схвалила бюджет на 2013 рік: тепер її знову врятують

Грецький парламент увечері в неділю, 11 листопада, схвалив бюджет на 2013 рік.

Тим самим Афіни виконали ключову вимогу для отримання міжнародної допомоги, необхідної країні, щоб уникнути банкрутства.

The Wall Street Journal пише, що новий бюджет був затверджений 167 голосами проти 128, четверо депутатів утрималися. Документ передбачає скорочення бюджетних витрат на 9,4 мільярда євро.

Очікується, що завдяки вжитим заходам у 2013 році дефіцит бюджету скоротиться до 5,2 відсотка від ВВП (у поточному році цей показник становить 6,6 відсотка).

Повідомляється також, що в неділю біля будівлі парламенту зібралися близько 15 тисяч демонстрантів, які протестують проти скорочення держвидатків.

Тим часом, у понеділок, 12 листопада, пройде зустріч міністрів фінансів країн Єврозони, на якій, як очікується, буде затверджено черговий пакет допомоги Греції у розмірі 31,5 мільярда євро.

7 листопада грецький парламент затвердив черговий пакет документів, що передбачає скорочення витрат на 18,5 мільярда євро до 2016 року. Ухвалений план передбачає підвищення пенсійного віку до 67 років, зниження мінімальної зарплати в держсекторі і скасування частини соціальних пільг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua