На перепис населення витратили ще 27 млн грн


На перепис населення витратили ще 27 млн грн

Державна служба статистики України 15 жовтня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Торгімпорт» на придбання портфелів та боксів для тимчасового персоналу Всеукраїнського перепису населення на суму 26,59 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

До кінця року потрібно виготовити 151 810 портфелів по 85,20 грн/шт. і таку ж кількість боксів для зберігання і транспортування переписної документації по 90 грн/шт.

Портфелі та бокси мають бути виготовлені з штучної шкіри або дерматину чорного та коричневого кольорів. Портфель призначений для розміщення до 600 аркушів формату А4, в бокс має влазити до 1200 аркушів такого ж формату. Всі вироби мають застібатись на твердий прямокутний плоский клапан за допомогою металевого цупферного замка.

Засновником ТОВ «Торгімпорт» є мешканець Львова Андрій Городецький. Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ «Август Трейд», чиїм основним власником є Олег Фурдило, шеф-редактор тижневика «Податковий, банківський, митний Консультант».

Раніше для проведення Всеукраїнського перепису населення Держкомстат замовив друк переписних документів (110,28 млн грн.), комп’ютери та оргтехніку (57,02 млн грн.). Відтак в проведення перепису вже вкладено 193,89 млн грн.

За даними Державної служби статистики, чисельність населення України на 1 січня 2012 року склала 45,63 млн. осіб. Уряд планував Всеукраїнський перепис населення на 2011 рік. Згодом його було перенесено на грудень 2012 року, а на початку цього року віце-прем’єр Сергій Тигипко повідомив про перенесення перепису на 2013 рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua