Голова Європарламенту слідом за МВФ пропонує дати Греції більше часу на реформи


Голова Європарламенту слідом за МВФ пропонує дати Греції більше часу на реформи

Голова Європейського парламенту, соціал-демократ Мартін Шульц (Martin Schulz) висловився за те, щоб надати Греції більше часу для санації державних фінансів і проведення реформ. “Зараз, коли важко сказати, що відбудеться наступного тижня, було б нерозумно говорити про те, що в результаті надання Афінам дворічної відстрочки все завалиться”, – заявив Шульц в четвер, 18 жовтня, газеті Die Welt. На його думку, цілком припустимо, щоб Греція досягла поставлених цілей не в 2020, а в 2022 році.

Агентство AFP виділяє слова голови Європарламенту про те, що від саміту ЄС він чекає позитивного сигналу для уряду в Афінах. “Думаю, було б розумно на нинішній зустрічі у верхах сказати, що Греція залишиться в єврозоні”, – сказав Шульц і додав, що це стало б “кращим інструментом для відновлення довіри кредиторів”.

Дводенна зустріч лідерів 27 країн Євросоюзу відкривається в четвер, 18 жовтня, в Брюсселі. Одним з основних питань стане надання Греції чергового траншу фінансової допомоги в розмірі 30 мільярдів євро. Уряд в Афінах наполягає на продовженні термінів реалізації реформ на два роки. Німеччина досі відкидала таку можливість.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua