Перед виборами ВР направила додатково 1,51 млрд грн на розвиток шахт


Перед виборами ВР направила додатково 1,51 млрд грн на розвиток шахт

Верховна Рада направила додатково 1,51 млрд грн на розвиток вугледобувних підприємств з державного бюджету на 2012 рік.

За відповідний законопроект № 11328, підготовлений депутатом від Партії регіонів Владиславом Лук’яновим, на засіданні у вівторок проголосували 267 депутатів.

Згідно з документом, загальний обсяг надходжень держбюджету-2012 збільшується на 1,51 млрд грн – до 373 млрд 841,023 млн грн за рахунок збільшення доходів від власності та підприємницької діяльності. Витрати держбюджету збільшаться на ту ж суму.

При цьому 1,45 млрд грн прямує додатково на державну підтримку будівництва вугле- і торфодобувних підприємств і їх технічне переоснащення. В цілому на ці цілі в держбюджеті-2012 буде закладено 3 млрд 25,3 млн грн.

Відповідно до прийнятого закону, ще 60 млн грн направляється додатково на заходи з охорони праці на вугледобувних підприємствах. В цілому на ці цілі в держбюджеті-2012 буде закладено 125 млн грн.

Як повідомлялося, напередодні Верховна Рада ухвалила закон про збільшення на 2,1 млрд грн часткового покриття у 2012 році витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції за рахунок збільшення дефіциту держбюджету і скорочення фінансування НАК “Нафтогаз України”.

У чинному держбюджеті-2012 держпідтримка вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості передбачена а в обсязі 7,802 млрд грн.

Підпорядковані Міністерству енергетики та вугільної промисловості державні вугільні підприємства в січні-серпні цього року збільшили видобуток вугілля на 1% в порівнянні з аналогічним періодом 2011 року – до 6,33 млн тонн, тоді як в цілому видобуток вугілля по країні зріс на 5,2% – до 56,88 млн тонн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua