Мінфін розраховує отримати від приватизації понад 10 млрд грн


Мінфін розраховує отримати від приватизації понад 10 млрд грн

Уряд в питанні наповнення бюджету розраховує не тільки на податкові нововведення – джерела додаткового ресурсу можуть бути й іншими, наприклад, за рахунок великих надходжень від приватизації або додаткових коштів за продаж газових родовищ іноземним компаніям.

Про це в інтерв’ю ZN.UA розповів міністр фінансів України Юрій Колобов.

“Наприклад, зараз готуємо підписання угод про розподіл продукції з компаніями-переможцями тендерів з видобутку сланцевого газу, що передбачають виплату додаткових бонусів і премій. Працюємо над питанням приватизації, тому що в нинішньому бюджеті заплановано 10 млрд грн надходжень за цією статтею, а ми вважаємо, що потенціал набагато більший”, – сказав міністр.

“Тому, думаю, особливих проблем з пошуком альтернативних джерел надходжень не буде”, – резюмував Ю.Колобов.

Раніше в інтерв’ю виданню міністр зазначив, що дефіцит держбюджету за січень-вересень склав 24,1 млрд грн, але при цьому держбюджет-2012 повністю виконується як по доходах, так і по видатках.

У січні-серпні ФДМУ перерахував до державного бюджету 5 262,44 млн грн від приватизації держмайна. Таким чином, річний план надходжень від приватизації за підсумками восьми місяців був виконаний на 52,6%.

В кінці вересня міністр економіки Петро Порошенко повідомив, що Кабмін готує нову хвилю приватизації, зазначивши, що перелік підприємств в держвласності буде скорочений більш ніж у п’ять разів – з 1492 до 296.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua