Київська митниця зменшила надходження до бюджету на 11%


Київська митниця зменшила надходження до бюджету на 11%

Київська регіональна митниця за 9 місяців 2012 року зменшила надходження до бюджету на 11% – до 18,6 млрд грн, в порівнянні з аналогічним періодом 2011 року. Про це повідомили в прес-службі Київської регіональної митниці. При цьому, за інформацією митників, на 6% збільшилася кількість підприємств, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність – до 8377 суб’єктів. Зросла кількість оформлених декларацій – до 270 тисяч.

За інформацією столичних митників, за 9 місяців в Україну імпортувалися товари з 177 країн.

Державна митна служба України в січні-серпні 2012 року в цілому недовиконала план надходжень до бюджету на 1,3%, перерахувавши всього 83,1 млрд грн.

Основна причина недовиконання статті доходів митною службою – «недостатній приріст митних платежів по імпорту».

Після набрання чинності Митного кодексу спостерігається збільшення податкового навантаження на 1 грн контрактної вартості товарів, з якої сплачуються митні платежі. Так, у січні-травні 2012 року таке навантаження становило 26,4 копійки на 1 грн контрактної вартості. У червні-серпні воно зросло до 27,3 коп.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua