Держагенцію з інвестицій звинувачують у незаконному використанні 2,8 млн грн


Держагенцію з інвестицій звинувачують у незаконному використанні 2,8 млн грн

Держагентство з інвестицій та управління нацпроектами використало всупереч законодавству коштів на суму 2,8 мільйонів гривень.

Про це повідомили в Держфінінспекції на запит депутата від НУНС Геннадія Москаля.

Протягом квітня – червня 2012 року Держфінінспекцією України і її територіальними органами проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Держагентства з інвестицій та управління національними проектами й охоплені контрольними заходами 6 підприємств, що входять до його сфери управління, а також 27 її регіональних центрів.

daee576-2

“Проведені контрольні заходи засвідчили низку упущень і недоліків, як при використанні бюджетних коштів, так і при реалізації нацпроектів”, – йдеться у відповіді.

“Введення Держінвестпроектом практики залучення великої кількості посередницьких структур до розміщення реклами про інвестиційні можливості України у вітчизняних ЗМІ призвело до використання коштів всупереч законодавству на суму 2,8 мільйонів гривень”, – повідомили в інспекції.

“Протягом 2011 року процедури закупівель з придбання робіт і послуг, пов’язаних з формуванням позитивного іміджу України, проведені з окремими порушеннями вимог законодавства”, – додали в установі.
Як відомо, Державне агентство з інвестицій та управління нацпроектами очолює Владислав Каськів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua