Дно одеського порту поглиблять за 204 млн


Дно одеського порту поглиблять за 204 млн

ДП «Одеський морський торговельний порт» 27 вересня за результатами тендеру уклало низку угод на днопоглиблення операційної акваторії водних підходів до контейнерного терміналу на карантинному молу на загальну суму 204,57 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Роботи замовлено в рамках будівництва першої черги гідротехнічних споруд на карантинному молу «ОМТП» за рахунок штучно створеної території.

ТОВ «Мьобіус Констракшн Юкреін» отримає 129,02 млн грн. за улаштування операційної акваторії та водних підходів до відмітки мінус 14,792 м від нуля Балтійської системи висот. Засновником української компанії є німецька фірма «Йозеф Мьобіус».

ТОВ «Чорноморінвестгруп» отримає 75,54 млн грн. за улаштування операційної акваторії та водних підходів до відмітки мінус 15,792 м від нуля Балтійської системи висот. Компанію було засновано в 2008 році Олексієм Виноградовим з Одеси. В 2010-му році фірму було перереєстровано на кіпрську компанію «Quor construction ltd». За неофіційними даними, фірма контролюється відомими одеськими бізнесменами Борисом Кауфманом і Олександром Грановським.

Контейнерний термінал на Карантинному молі з 2001 року розвиває німецька компанія «ГПК-Україна».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua