Реалізація роботи програмних продуктів CS на апаратних платформах IBM


Реалізація роботи програмних продуктів CS на апаратних платформах IBM

21 червня 2012 у Києві відбувся семінар компанії CS "Реалізація роботи програмних продуктів CS на апаратних платформах IBM: досвід, результати, перспективи" для представників українських банків.

В ході заходу було висвітлено відразу кілька тем, актуальних для представників банківського сектора. На початку семінару учасники змогли ознайомитися з доповіддю Михайла Авілова, спеціаліста департаменту сервісних послуг IBM Україна. У своїй доповіді Михайло розповів присутнім про послуги хостингу, що надаються IBM для банківських систем. Також із доповіддю про організацію роботи АБС Б2 в режимі 24/7 виступив технічний директор компанії CS Андрій Бойчук.

Друга частина семінару була присвячена проведеному в квітні цього року навантажувальному тестуванню АБС Б2 на апаратній платформі IBM p795. Тестування проводилося в інноваційному центрі IBM у Сінгапурі на замовлення Альфа Банку, спільно з компанією Amphora Group.

Основною метою тестування було визначення того, наскільки існуюче обладнання відповідає бізнес-потребам, а також наскільки новий сервер IBM Power 795 зможе задовольнити вимогам банку з урахуванням очікуваного навантаження в майбутньому. Варто зазначити, що сервер p795 призначений, перш за все, для компаній, що використовують великомасштабні додатки баз даних, для яких є необхідним високий рівень надійності, готовності та зручності обслуговування найважливіших додатків.

При проведенні даного тестування емуляція багатокористувацького навантаження на сервер виконувалася за допомогою спеціального обладнання. В результаті була знайдена конфігурація серверного обладнання, яка дозволяла виконувати умови SLA для 8000 одночасно працюючих користувачів при прогнозному зростанні бізнесу. Додаткові тести показали, що дана конфігурація дозволяє залишатися в рамках SLA і по пакетним задачам. Висока продуктивність і пропускна здатність сервера дозволить Альфа Банку успішно використовувати його для ефективної роботи АБС Б2.

Про результати навантажувального тестування та про його підсумки для банку учасникам семінару розповіли Роман Трємбовецкий, начальник відділу супроводу баз даних компанії CS, і Олександр Левченко, директор департаменту супроводу інформаційних систем Альфа Банку, Deputy CIO. Дмитро Рибаков, спеціаліст департаменту корпоративних сервісів IBM Україна, виступив із доповіддю про підходи IBM до тестування АБС Б2.

На сьогоднішній день компанія CS має статус IBM Advanced Partner, а її програмні рішення регулярно проходять тестування на апаратних платформах корпорації. Сподіваємося, що подальше плідне співробітництво, в тому числі і проведення спільних заходів для замовників, сприятиме професійному спілкуванню та зміцненню відносин обох компаній.

Про корпорацію IBM в Росії та країнах СНД

Корпорація IBM вже понад 100 років є одним з провідних світових виробників та постачальників апаратного та програмного забезпечення, а також ІТ-сервісів та консалтингових послуг. Бренд IBM визнаний другим в світі за вартістю за методикою Interbrand, а також провідним серед технологічних компаній.

Протягом усієї своєї історії IBM є світовим лідером у галузі інновацій. Стратегія компанії полягає в підтримці та стимулюванні науково-дослідної діяльності. Щорічні інвестиції IBM в цю сферу становлять не менш ніж 6 млрд. доларів США, завдяки чому ось вже 19 років поспіль фахівці корпорації щорічно реєструють більше патентів, ніж будь-яка інша компанія в світі. Зокрема, в 2011 році їх було понад 6000 патентів.

Детальнішу інформацію про IBM та її продукти можна знайти за адресою: http://www.ibm.com/ru.

Про Альфа-Банк

Альфа-Банк (Україна) - універсальний комерційний банк, який є частиною міжнародного консорціуму "Альфа-Груп". Банк займає провідні позиції у всіх сегментах банківського ринку України. Згідно з рейтингом Національного Банку України, Банк входить до десятки найбільших банків країни за розміром активів та є одним із лідерів за об'ємом коштів юридичних осіб, темпам зростання роздрібного депозитного та кредитного портфелів в 2011 році. 

Як член консорціуму "Альфа-Груп", Альфа-Банк (Україна) використовує багатий фінансовий досвід банківської групи, поєднуючи глибоке знання українського ринку та міжнародні стандарти бізнесу, що є однією з його конкурентних переваг. Підтримка акціонерів шляхом регулярного збільшення капіталу - запорука довгострокового розвитку бізнесу. Так, за останні п'ять років Банк збільшував капітал сім разів. У лютому 2011 року було прийнято рішення про чергове збільшення капіталу - на 25%. 

Стратегія Альфа-Банку спрямована на подальший розвиток універсальної моделі бізнесу, підвищення операційної ефективності, збереження позиції серед ТОП-10 банків України шляхом нарощування об'єму операцій та збільшення кредитного портфеля, а також розвиток сучасних технологій. 

Про компанію CS

Компанія CS працює на ринку інформаційних технологій вже понад 14 років і спеціалізується на розробці, впровадженні, комплексному супроводі та розвитку систем автоматизації банків і страхових компаній.

Сьогодні компанія CS займає лідируюче положення серед українських розробників банківського програмного забезпечення та є єдиним в Україні розробником банківського ПЗ, який має статус Oracle Platinum Partner.

Компанія CS є розробником автоматизованої банківської системи Б2 і системи інтерактивного обслуговування клієнтів iFOBS.

Контакти:

PR-відділ

Компанія CS

pr@csltd.com.ua

www.csltd.com.ua

057 760 13 67

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:СіЕс Інтегра
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua