Найбільший агрохолдинг "МРІЯ" автоматизував систему бюджетного управління


Найбільший агрохолдинг "МРІЯ" автоматизував систему бюджетного управління

ГК ІНТАЛЄВ повідомляє про успішне завершення проекту з автоматизації бюджетного процесу в "МРІЯ Агрохолдинг", одному з найбільш ефективних виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі. Проект був виконаний в найкоротші терміни, зайнявши менше 3-х місяців.

Компанія "МРІЯ Агрохолдинг" провела моніторинг ринку консалтингових послуг і програм з автоматизації систем бюджетування, управлінського обліку та звітності. ТОП-менеджмент холдингу зупинив свій вибір на компанії ІНТАЛЄВ і програмно-методичному комплексі "ІНТАЛЄВ: Корпоративний менеджмент". Приймаючи рішення про співпрацю, керівництво агрохолдингу враховувало позитивну репутацію компанії ІНТАЛЄВ, багатий проектний досвід, готовність знаходити оптимальні шляхи вирішення задач клієнта.

У ході проекту були досягнуті наступні цілі:

- Автоматизовані форми для внесення бюджетів всіх підрозділів

- Реалізована можливість формування бюджетів руху грошових коштів на підставі бюджетів доходів і витрат

- Автоматичне формування підсумкових бюджетів БДВ, БРГК, Бюджет інвестицій

- Автоматизовані KPI основних напрямів діяльності

- Отримано можливість здійснювати бюджетний контроль і аналізувати план-фактні відхилення як по різних бюджетам, так і за KPI

- Всі налаштування здійснювалися спільно з співробітниками агрохолдингу, завдяки цьому компанія може самостійно розвивати систему, вносити зміни в модель бюджетування, відповідно до розвитку підприємства.

В результаті проекту компанія отримала сучасну систему бюджетування, що відповідає постійно зростаючим потребам підприємства.

Переглянути Відгук про виконаний проект можна на сайті http://www.intalev.ua/

Довідка про компанії

Група компаній "ІНТАЛЄВ" - міжнародна консалтингова компанія, що спеціалізується на впровадженні сучасних автоматизованих систем управління бізнесом: фінансове, стратегічне, процесне управління. Виконано більше 800 проектів.

"МРІЯ Агрохолдинг" - це вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг з власними сільгоспугіддями площею 295 000 га, інфраструктурою і сучасним парком автотранспорту та сільгосптехніки. Компанія управляє всім виробничо-збутовим ланцюжком ведення сільського господарства - від виробництва насіння, планування та вирощування врожаїв до зберігання, транспортування та логістики. Продукція «Мрії» поставляється в більш ніж 70 країн світу, в тому числі і найбільшим харчовим компаніям Європи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Инталев
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua