Integrites виступає юридичним радником компанії Michelin


Integrites виступає юридичним радником компанії Michelin

09 липня 2012 року. Міжнародна юридична фірма Integrites здійснила юридичне консультування компанії Michelin, провідного світового виробника шин, в процесі успішного вирішення міжнародного спору.

В рамках реалізацій проекту, команда МЮФ Integrites надала клієнту юридичний супровід в частині виконання рішення російського суду на території іноземної держави. В результаті реалізованої робити, рішення Арбітражного суду міста Москви було визнано та успішно виконано на території Казахстану на користь компанії Michelin.

Супроводження проекту здійснювалось командою юристів під керівництвом Романа Кривошеєва та Курмангази Талжанова, Керуючих партнерів російського та казхстанськго офісів МЮФ Integrites.

Michelin – світовий лідер шинної індустрії – представлена в більш ніж 170 країнах світу. В компанії налічується 69 виробничих майданчиків, розташованих в 18 країнах світу на п’яти континентах. Michelin займається розробкою, виробництвом та реалізацією широкого спектру шинної продукції для усіх видів техніки – літаків, легкових та вантажних автомобілів, велосипедів, великогабаритної та сільськогосподарської техніки, мотоциклів, космічних човників.

Integrites – міжнародна юридична фірма, з офісами в Алмати, Києві, Лондоні і Москві. Фірма спеціалізується на транснаціональних проектах із торгового фінансування, вирішенні спорів, корпоративному праві, ринках капіталу і міжнародних фінансах у нафтогазовій, агропромисловій, фінансовій, енергетичній, авіаційній, IT та інших сферах. Integrites є фіналістом юридичної премії British Legal Awards 2010 (Британська Юридична Премія) у категорії European Legal Team of the Year (Європейська Юридична Команда Року).

Анастасія Максимчук

Менеджер зі зв'язків з громадськістю

anastasiya.maksimchuk@integrites.com

Тел.: +38 (044) 391 38 53

Факс: +38 (044) 391 38 54

www.integrites.com

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Integrites
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua