Мільйони Обами: президент США опублікував свою декларацію про доходи


Мільйони Обами: президент США опублікував свою декларацію про доходи

Білий дім опублікував декларацію про доходи американського президента. Згідно з документом, Барак Обама має рахунок у банку JPMorgan Chase, який раніше зазнав грандіозних збитків.

На рахунку Обами в JPMorgan Chase знаходиться від 500 тисяч до 1 млн доларів.

Загалом Обама і його дружина Мішель володіють активами від 2,6 млн до 8,3 млн доларів.

Американські державні службовці не зобов'язані вказувати у своїх деклараціях точну суму своїх активів, вони лише вказують діапазон доходів та сум на рахунках.

Головний суперник Обами на президентських перегонах - республіканець Мітт Ромні володіє активами в розмірі від 190 млн до 250 млн доларів, велика частина з яких отримана в результаті інвестицій.

На цьому тижні Обама заявив, що JPMorgan Chase - "один з найбільш професійно керованих банків", незважаючи на втрати 2 млрд доларів. Причиною збитків вважають невдалі інвестиції трейдерів банку.

Інші активи американського президента - казначейські векселі на суму від 500 тисяч до 1 млн доларів і казначейські облігації в діапазоні від 1 до 5 млн доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Архiви:2012 2011 2010 2009
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua