Податку на нерухомість ще немає, а юристи вже готові судитися з податківцями


Податку на нерухомість ще немає, а юристи вже готові судитися з податківцями

Податку на нерухомість не буде. До 2013-го року. Пропозиція вже є у пакеті поправок податкового комітету Верховної Ради. Що спонукає депутатів відкласти введення збору, від якого місцеві бюджети вже у 2012-му мали б отримати понад 150 мільйонів гривень, не відомо.

І хоча стягуванням податку ще не почали опікуватися, а юристи і податківці вже сперечаються у тім, як слід трактувати закон. Приміром, у кодексі прописано - власник житлового приміщення понад 100 квадратних метрів не може його здавати і сплачувати збір до бюджету за спрощеною системою. Податкова наразі цю норму трактує по-своєму. Подібні розбіжності стають підґрунтям для некоректних дій із боку податківців та причиною судових спорів.

Валентин Гвоздій, керуючий партнер юридичної компанії:

"Передбачаємо, що без судових спорів щодо оподаткування доходів, отриманих від здавання в найм нерухомого майна - це стосується і житлового і нежитлового - не обійтися. Яка буде судова практика - спрогнозувати важко, але я думаю, що ми будемо орієнтуватися на закони, а не узагальнююче роз'яснення податкової служби".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Нерухомість
Архiви:2012 2011 2010 2009
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua