Пенсії військових-ліквідаторів будуть підвищені на 35%


Пенсії військових-ліквідаторів будуть підвищені на 35%

Профспілки і Кабінет міністрів України досягли домовленості про підвищення пенсій для військовослужбовців-"афганців". Про це повідомив заступник голови Національного форуму профспілок України Григорій Кабанченко.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі НФПУ.

Згідно з постановою КМУ "Про підвищення рівня соціального захисту населення", з 31 липня 2012 р. всім категоріям військовослужбовців та силовиків, які брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, пенсія буде підвищена на 11%, а з 1 січня наступного року пенсію обіцяно підвищити на 35%.

"Ми домоглися підвищення пенсії для 600 тисяч 200 осіб", - сказав Г.Кабанченко. І додав, що "такого успіху можна було досягти лише завдяки узгодженим і рішучим діям НФПУ разом з незалежною профспілкою воїнів України, громадськими організаціями військовослужбовців та СБУ".

Як повідомляється, істотно буде підвищена пенсія за вислугу років і з інвалідності. І, що важливо, майже 100 тисяч осіб будуть отримувати підвищену пенсію у зв'язку з втратою годувальника.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua