Кому на скільки збільшать пенсії в Україні


Кому на скільки збільшать пенсії в Україні

Сергій Тігіпко заявив, що підвищення пенсій для кожної людини буде індивідуальним.

Найбільше виграють ті люди, які пішли на пенсію до 2008 року. В залежності від стажу і зарплати, одержуваної ними до виходу на пенсію, дотація для них складе близько 100-360 грн. Ті ж, хто вийшов на пенсію після 2008 року, отримають надбавку в розмірі 100 грн., а ті у кого немає достатньої трудового стажу (для чоловіків - 25 років, для жінок - 20) отримають і того менше - 50 грн.

Він також додав, що в 2012 р. розмір пенсії для українських воїнів-інвалідів ВВВ та воїнів-інтернаціоналістів збільшиться на 20%.

"Таких інвалідів війни у нас всього 173 тис. на сьогоднішній день. На наступний рік пенсія для них збільшується на 20%. Вона в середньому сьогодні становить 2 тис. 589 грн, а зросте до 3 тис. 112 грн", - сказав Сергій Тігіпко і додав, що на 30% піднімуть виплати для сімей загиблих воїнів, які не повернулися з війни.

Для сімей загиблих воїнів-інтернаціоналістів, які повернулися з війни, допомога збільшиться на 23,5%. На 30% збільшиться пенсія членів сімей померлих учасників війни і на 20% збільшаться виплати до Дня Перемоги.

"У бюджеті 2012 р. закладено зростання всіх соціальних виплат мінімум на рівні інфляції, жодна соціальна виплата не зменшена або не залишилася без змін в бік зростання, нижче ніж рівень інфляції, який ми передбачаємо на 2012 р. Більше того, дуже добре, що це ми зробили в бюджеті, який передбачає рівень інфляції в 2,5%", - сказав Тігіпко.

А ось депутат з НУНС Ксенія Ляпіна впевнена, що обіцянки будуть виконуватись лише до виборів, після чого або припиняться виплати, або в країні буде гіперінфляція, яка зведе всі дотації нанівець.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua