На базі порту "Південний" буде створений найбільший глибоководний порт Чорноморського басейну


На базі порту "Південний" буде створений найбільший глибоководний порт Чорноморського басейну

На базі порту "Південний" буде створений найбільший глибоководний порт Чорноморського басейну. Про це повідомив перший заступник міністра інфраструктури Костянтин Єфименко, передає прес-служба Мінінфраструктури України.

"У поточному році Мінінфраструктури повністю схвалена концепція створення на базі порту "Південний" глибоководного порту Чорноморського басейну. В даний час розроблений проект збільшення глибини каналів і акваторії порту до 21 м", - зазначив Єфименко.

"Наше завдання - відійти від рейдової перевалки генеральних вантажів і забрати максимальний обсяг переробки генеральних вантажів зі всього Чорноморського басейну", - підкреслив він.

При глибині 21 м порт зможе повністю завантажувати і розвантажувати судна дедвейтом 200 тис. тонн і осіданням до 19,5 м безпосередньо біля причалів порту без додаткового завантаження на рейді.

Реалізація проекту поставить підприємство на один рівень з основним конкурентом портів Чорного моря - румунським портом Констанца, в якому глибина акваторії становить 19 м.

Крім того, ще одна перевага порту - незамерзання в зимовий період і наявність розвиненої залізничної інфраструктури, йдеться в повідомленні прес-служби.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua