"Аваль" розпочав виплати дивідендів акціонерам ВАТ "Укртелеком" через систему "Аваль-Експрес"


Банк «Аваль» розпочав виплати дивідендів акціонерам ВАТ «Укртелеком» каналами власної унікальної системи термінових грошових переказів «Аваль-Експрес».

Про це повідомила прес-служба банку з посиланням на відділ грошових переказів АППБ «Аваль».

За інформацією прес-служби, виплати будуть здійснюватися кількома траншами з групуванням по областях до 30 квітня 2003 року.

На сьогодні банк «Аваль» розпочав виплати дивідендів акціонерам ВАТ «Укртелеком» у Київській, Кіровоградській та Львівській областях. Найближчим часом виплати розпочнуться у Кримській, Миколаївській, Тернопільській, Херсонській, Чернівецькій, Чернігівській, Харківській, Івано-Франківській областях та Севастополі. В інших областях виплати проводитимуться у березні п.р.

За інформацією відділу, згідно з реєстрами, загальна кількість акціонерів складатиме близько 143 тисячі осіб, загальна сума виплат — близько 6 млн. грн.

Виплати проводяться згідно з договором між АППБ «Аваль» та незалежним реєстратором цінних паперів ТДВ «Енсті Трансфер» про здійснення виплат дивідендів акціонерам ВАТ «Укртелеком» через систему «Аваль-Експрес», що було укладено на початку лютого 2002 р.

Система «Аваль-Експрес», розроблена спеціалістами банку «Аваль», використовується для термінових грошових переказів фізичних та юридичних осіб по всій території Україні в національній валюті та доларах США через мережу регіональних підрозділів банку «Аваль» і забезпечує миттєвий переказ коштів — виплата одержувачу можлива вже через п’ять хвилин після відправлення. Завдяки можливостям цієї системи та розгалуженої мережі відділень банку «Аваль», що представлена в усіх районах та містах обласного подпорядкування, одержувачы мають змогу отримувати перекази у будь-якому відділенні банку «Аваль» незалежно від місця проживання.

Серед наших клієнтів, що скористалися системою «Аваль-Експрес» — АТ «Філіп Морріс Україна», СП ТОВ «Драгон Капітал», ЗАТ «Джей Ті Інтернешнл Компані Україна», ПІІ «Реємтсма-Україна», «Професійна футбольна ліга України», ЗАТ Львівська кондитерська фірма «Світоч», ЗАТ «Віллард Груп», ЗАТ СК «Еталон» та багато інших .

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua