В 2002 р АКІБ "УкрСиббанк" емітував 28 тисяч карт "MasterCard"


У 2002 році АКІБ «Укрсиббанк» вів активну роботу по розвитку карткового проекту в рамках міжнародної платіжної системи «MasterCard», у тому числі по впровадженню зарплатних проектів на великих промислових і торгових підприємствах України, організаціях і державних установах.

Станом на 1 січня 2003 року кількість карт міжнародної платіжної системи «MasterCard», випущених АКІБ «Укрсиббанк» для фізичних осіб, у тому числі і по зарплатних проектах, склало 28 тисяч. Таким чином, темп росту емісії банком платіжних карт міжнародної платіжної системи «MasterCard» збільшився в 8 разів у порівнянні з 2001 роком. У 1 кварталі 2003 року АКІБ «Укрсиббанк» планує збільшити число емітованих пластикових карт «MasterCard» у 2,5 рази. Як відзначають аналітики банку, у 2002 році істотно зріс приріст залишків на карткових рахунках.

Банком укладені договори з більш ніж 20 компаніями Донецька, Харкова, Севастополя, Полтави, Сум, Кіровограда, Запоріжжя, Северодонецька й Одеси про впровадження зарплатних проектів. Найбільш великі з них – це ВАТ СМНПО ім. Фрунзе (м.Суми), ЗАТ «Куп'янський молочно-консервний комбінат» (м.Купянск), ВАТ «Пивзавод «Рогань» (м.Харків), ГП «Завод ім. В.А. Малишева (м.Харків).

Для зручності власників пластикових карт АКІБ «Укрсиббанк» у 2002 році встановлено додатково більш 40 банкоматів. На сьогоднішній день мережа обслуговування пластикових карт, випущених АКІБ «Укрсиббанк», містить у собі 60 банкоматів і близько 80 POS-терміналів у всіх містах присутності банку. АКІБ «Укрсиббанк» надає власникам карт можливість оперативно одержувати інформацію про стан рахунка за допомогою послуг «GSM-банкінг» і «Телефон-банк», а також здійснювати платежі за допомогою банківських терміналів самообслуговування (БТС).

АКІБ «Укрсиббанк» є членом міжнародної платіжної системи «MasterCard» з 2000 р. Поряд за участю в міжнародній платіжній системі, банк активно розвиває власну систему «ГЕО», засновану на використанні чіп-технологий. Сьогодні власниками пластикових карт «ГЕО» є більш 65 000 чоловік.

У 2003 році АКІБ «УкрСиббанк» планує істотно збільшити емісію платіжних карт шляхом упровадження нових карткових продуктів з використанням сформованої мережі філій і відділень.

Довідка:
АКІБ «УкрСиббанк» зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має ліцензію НБУ № 75 від 24.12.2001 року на проведення банківських операцій. Станом на 1.01.2003р. валюта балансу – 3307,3 млн. грн., капітал – 241,1 млн. грн., регіональна мережа банку містить у собі більш 170 філій і відділень у всіх регіонах України. Клієнтами АКІБ «Укрсиббанк» є більш 16 тисяч підприємств України і більш 150 тисяч приватних осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua