Банк "Аваль" продовжив термін акції для учасників програми "Товари у розстрочку" до 15 березня п.р.


Банк «Аваль» продовжив термін акції для учасників програми споживчого кредитування «Товари у розстрочку» до 15 березня п.р., у межах якої плату за користування кредитом при купівлі товарів (послуг) у розстрочку знижено з 26 до 15 відсотків річних.

Про це повідомила прес-служба банку з посиланням на начальника відділу споживчого кредитування АППБ «Аваль» А.Шаповала.

Таким чином, за словами А.Шаповала, за рахунок нарахованих відсотків максимальне подорожчання товару, придбаного до 15 березня п.р., складатиме лише 7 відсотків проти 11,8 відсотків після закінчення акції.

За інформацією відділу споживчого кредитування , акція триватиме у м. Києві та Київській області.

Програма споживчого кредитування «Товари у розстрочку» передбачає надання банком «Аваль» споживчих кредитів фізичним особам — громадянам України та резидентам на придбання будь-яких товарів та послуг (зокрема, аудіо-, відеотехніки, побутової техніки, турпоїздки, медичні послуги) у будь-якому торговому закладі, що приймає платежі в оплату товарів у безготівковій формі.

Сума кредиту від банку «Аваль» на придбання товарів у розстрочку може досягати 90 проц. від вартості товару. При цьому максимальний розмір кредиту не може перевищувати сукупний дохід позичальника за місцем роботи за останні 6 місяців, підтверджений відповідною довідкою, та не може бути більшим за 50 тис. грн. Кредити надаються без застави на термін до 12 місяців. Основна сума кредиту та відсотки за користування ним погашаються щомісячно рівними частинами. Кредит може бути погашено достроково.

Як повідомили у відділі споживчого кредитування, щоб взяти участь у програмі «Товари у розстрочку», необхідно одержати за місцем роботи довідку про доходи, відвідати будь-який торговий заклад, що приймає оплату товарів у безготівковій формі, і одержати рахунок-фактуру обраного товару. Після цього подати в банк заяву і, уклавши договір з банком, зробити особистий внесок, що відповідає 10 відсоткам вартості товару, сплатити комісію від 50 грн. та отримати кредит шляхом перерахування коштів на рахунок торговельного підприємства на оплату товару.

Більш детальну інформацію про програму «Товари у розстрочку» можна отримати на сайті банку в розділі «Кредитування/Послуги для приватних клієнтів».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua