Лагард виступає за розширення представництва Китаю в МВФ


Лагард виступає за розширення представництва Китаю в МВФ

Головний кандидат на пост глави Міжнародного валютного фонду (МВФ), міністр фінансів Франції Крістін Лагард сказала, що підтримує ідею розширити представництво Китаю в МВФ і пообіцяла в першу чергу займатися кризою єврозони, якщо обійме посаду. Лагард заявила про свою позицію в Пекіні, де вона перебуває зі світовим турне у пошуках підтримки її кандидатури, передає Reuters.

"Я дуже позитивно оцінюю свою поїздку до Китаю, але рішення (про підтримку) приймати не мені, його має прийняти влада Китаю", - сказала Лагард на прес-конференції у французькому посольстві в Пекіні.

Глава Мінфіну Франції підкреслила, що "дуже задоволена зустрічами, які я провела. Деякі уряди і деякі країни вирішили висловитися заздалегідь. Але я думаю, що курчат поки що рано рахувати".

Лагард повідомила, що підтримує план підвищити частку Китаю в МВФ до 6,4 відсотка з 3,65 відсотка і пообіцяла, що фонд допоможе Пекіну інтернаціоналізувати юань.

В той же час, кандидат на пост глави МВФ чітко заявила, що її пріоритетом на посту глави міжнародного кредитора в разі перемоги буде криза єврозони, яка й надалі загрожує Греції, Португалії та іншим європейським країнам, що намагаються скоротити величезний дефіцит бюджету. "Вочевидь, це першочергове завдання фонду на даний момент", - сказала вона про кризу єврозони.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua