Обама: США нададуть допомогу Ірландії на шляху до її фінансового оздоровлення


Обама: США нададуть допомогу Ірландії на шляху до її фінансового оздоровлення

США нададуть допомогу Ірландії на шляху до її фінансового оздоровлення. Про це заявив у понеділок за підсумками переговорів, що відбулися в Дубліні, президент США Барак Обама.

Глава американської адміністрації і президент Ірландії Мері Макаліс, прем'єр-міністр Енда Кенні обговорили фінансову ситуацію в країні, а також можливість перегляду умов фінансової допомоги, отриманої Дубліном в кінці минулого року від Євросоюзу і Міжнародного валютного фонду (МВФ).

Як заявив Обама, "Сполучені Штати і Ірландію пов'язують родинні узи. Для мільйонів американців ірландського походження острів, як і раніше, символізує батьківщину і славні традиції незвичайних людей". "Ми раді бачити прогрес в стабілізації економічного стану в Ірландії, - додав він. - Ми надамо Ірландії всебічну допомогу на шляху економічного оздоровлення".

У свою чергу, Кенні запевнив американського лідера, що "Ірландія продовжить надавати США допомогу в наданні можливостей аеропорту Шенон для посадки і дозаправки американських військових літаків".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування