0 800 307 555
0 800 307 555

МінЖКГ проведе інвентаризацію недобудов по всій Україні


МінЖКГ проведе інвентаризацію недобудов по всій Україні

Міністерство будівництва і ЖКГ разом з облдержадміністраціями проведе по всій території Україні інвентаризацію незавершених об'єктів будівництва, незалежно від форми власності. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр України Віктор Тихонов.

Як повідомила FINANCE.UA прес-служба відомства, інвентаризацію планують завершити у третій декаді травня, тоді й передадуть узагальнений перелік об'єктів до Кабінету Міністрів.

Тихонов відзначив, що на 1 січня 2011 р в Україні налічувалося 18 977 об'єктів незавершеного будівництва, з яких 13 018 - будівлі, 5 959 - інженерні споруди. Будівництво більшості з них призупинено або законсервовано. Третина будівель - житлові.

"Інвентаризацію проводимо з тим, щоб побачити чітку картину: якого призначення той чи інший об'єкт, хто замовник будівництва, ступінь готовності, кошторисна вартість, наявність проектно-кошторисної документації, наявність дозволу на виконання будівельних робіт, укладення облдержадміністрації щодо доцільності продовження його будівництва. Тоді ми зможемо визначитися, які об'єкти в найближчі кілька років добудуємо, скільки на це потрібно коштів і що робити з тими об'єктами, добудова яких є недоцільною", - пояснив Тихонов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua