АКБ "Укрсоцбанк" почав роботу в рамках Програми ЄБРР по сприянню торгівлі


У зв'язку з підписанням відповідного угоди з Європейським Банком Реконструкції і Розвитку із січня 2003 року АКБ «Укрсоцбанк» почав роботу в рамках Програми «Сприяння торгівлі для банків у Центральній, Східній Європі і СНД».

Відповідно до умов Програми Європейський Банк Реконструкції і Розвитку виставляє власні гарантії в підтримку акредитивів і гарантій, випущених АКБ «Укрсоцбанк», з метою їхнього підтвердження без розміщення грошового покриття іноземними банками, що беруть участь у Програмі.

Таким чином, умови Програми дозволять клієнтам банку, що здійснює експортно-імпортні операції, одержувати підтвердження акредитивів і гарантій, що випускаються з їхнього доручення Укрсоцбанком, від 436 іноземних банків, включаючи їхні філії і дочірні структури, з більш ніж 60 країн світу.

Раніше, у вересні 2002 року, Європейський Банк Реконструкції і Розвитку схвалив АКБ «Укрсоцбанк» для участі в Програмі «Сприяння торгівлі для банків у Центральній, Східній Європі і СНД», у рамках якої установив кредитну лінію в розмірі 10 млн. дол. США.

5 млн. дол. із загальної суми кредитної лінії банк може використовувати для підтвердження документарних інструментів терміном дії до 12 місяців, залишені 5 млн. – терміном до 6 місяців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Укрсоцбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua