Аналітика - підсумки дня


Аналітика - підсумки дня

Сьогодні в Підсумках:

 • Енергетика і енергоресурси

  Вартість нафти росте в четвер на тлі побоювань, що заворушення в Єгипті викличуть перебої з поставками нафти, а також що хвилювання можуть поширитися на інші країни Близького Сходу.

  Нафта в середу подорожчала на тлі заворушень у Єгипті.

  На такому тлі зростання курсу долара не зміг зіграти роль стримуючого чинника на ринку нафти.

  Міненергетики США: Запаси нафти з 22 по 28 січня 2011р. виросли на 2,59 млн бар. - до 343,16 бар.

  Видобуток нафти і газового конденсату в РФ в січні виросла на 1,5%.

  Найбільші корпорації світу б'ються за право видобувати сланцевий газ на Україні?.. читати

 • Світовий фондовий ринок

  Торги в США в середу 2 лютого завершилися у флетовій лінії. Інвестори проявляли обережність на тлі нестабільної ситуації в Єгипті.

  Фондові торги в Європі 2 лютого 2011р. завершилися різноспрямовано. Протягом дня вплив на ринок робили різнопланові чинники, тому фондові індикатори не демонстрували вираженої динаміки. На ринок також «тиснули» побоювання з приводу можливого виникнення вогнища політичної і соціальної нестабільності в Північній Африці і на Близькому Сході через заворушення в Єгипті. Крім того, негативне повідомлення надійшло від Standard & Poor's (S&P).

  За підсумками торгів 2 лютого індекс РТС до закриття попередньої сесії підвищився на 21,37 пункту (1,12%) і склав 1931,38 пункту.

  Оборот торгів на ринку акцій RTS Standard склав 6195.408 млн руб., що приблизно перебуває на середньому рівні за останній місяць.

  Підсумки торгового дня в росіян: акції Газпрому наповнили газом. За підсумками вчорашніх торгів індекс ММВБ підвищився на 9,47 пункту (0,54%) до закриття попередньої сесії і склав 1765,42. Торги проходили з активністю вище за середню.

  Індекс цін на акції на торгах фондової біржі ПФТС у середу 02 лютого, виріс на 27,27 пункту або 2,56% до 1 093,10 пунктів.

  Обсяг торгів за день склав 68 770 655,00 грн., акціями наторгували 15 572 265,00 грн., держоблігаціями - 53 198 390,00 грн... читать

 • Валюта

  Долар дорожчає в ході торгів у четвер по відношенню до більшості валют основних торговельних партнерів США на новинах про перестрілку в Каїрі, а також в очікуванні позитивних даних про сферу послуг і числі заявок на допомогу з безробіття в Сполучених Штатах, повідомляє агентство Bloomberg.

  Тим часом євро залишається стабільним в парі з ієною, тому що ринки очікують від голови Європейського центрального банку Жан-Клода Тріше заяв про готовність регуляторів боротися з пришвидшенням інфляції в єврозоні.

  Ціна на золото 2 лютого впала під тиском долара, що зміцнився.

  Курс євро/долар скорегувався на американській сесії і впав до рівня $1.3773. Нагадаємо, що в ніч на 02-е курс піднімався до позначки $1.3859, максимальної з 09 листопада. На ринку форекс спостерігається деяка корекція курсу євро після підвищення в понеділок і у вівторок.

  Тиск на курс євро проти долара робить зниження курсу золота і австралійського долара. Відзначається також зниження рейтингу для ірландських облігацій. Представник уряду Німеччини заявив, що влада країни не хотіла б, щоб європейський фонд стабільності купував облігації країн з високим рівнем боргу.

  Середньозважений курс долара на єдиній торговельній сесії в Білокамінній розрахунками tomorrow станом на 11.30 мск. 3 лютого просів на 7,30 копійок і склав 29,3489 RUB/USD.

  Курс гривні на міжбанківському валютному ринку після збереження у вівторок у середу також зберігся на рівні 7,9550 UAH/USD.

  Більшість угод, за оцінками учасників ринку, було укладено за курсом, близьким до 7,9550 UAH/USD.

  Національний банк заявив про намір купувати долари по 7,9415 UAH/USD і продавати по 7,9550 UAH/USD ... читати

 • Прогноз

  Кілька слів за Суецький канал.

  Прогноз JP Morgan: Світовий попит на нафту збільшиться... читати

 • Відео

  Весь покритий зеленню, абсолютно весь... ЧI... дивитися

  Весь покритий зеленню, абсолютно весь... ЧII... дивитися

  Рецепт для еврораллі... дивитися

  Десять причин для економічного оптимізму... дивитися

  Як заробити на низці магрібських бунтів ЧI... дивитися

  Як заробити на низці магрібських бунтів ЧII... дивитися

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua