Біржі Європи закрилися зростанням на тлі нових статданих регіону


Біржі Європи закрилися зростанням на тлі нових статданих регіону

Провідні європейські фондові індекси за підсумками торгів у понеділок виросли, відбивши позитивні макроекономічні новини регіону. Про це свідчать дані бірж.

За підсумками понеділка британський індекс FTSE 100 підвищився на 0,81% - до позначки 5 943,85 пункту. Німецький DAX збільшився на 0,08%, склавши 7 067,77 пункту. Французький індекс CAC 40 за підсумками торгів додав 0,39% - до 4 033,21 пункту.

У понеділок дослідницька організація Markit Economics повідомила, що композитний індекс ділової активності в галузі промислового виробництва та сфери послуг для 17 країн єврозони, за попередньою оцінкою, виріс в січні до максимальної за останні шість місяців позначки в 56,3 пункту з 55,5 у грудні 2010 року.

Eurostat у свою чергу повідомив про зростання обсягу промислових замовлень в зоні євро в листопаді 2010 року на 2,1% в порівнянні з попереднім місяцем. Опубліковані дані перевершили прогнози - аналітики очікували, що даний показник виросте в місячному численні на 1,9%.

У понеділок найбільший у Європі виробник побутової електроніки Royal Philips Electronics NV повідомив, що чистий прибуток компанії за останній квартал 2010 року зріс на 78,8% і досяг 465 млн євро проти показника в 260 млн, отриманого роком раніше.

Крім того, учасники торгів перебувають в очікуванні на публікації даних з індексу споживчої довіри в США в січні, який міг збільшитися до 54,3% з 52,5% місяцем раніше, підтримавши оптимізм інвесторів відносно поліпшення ситуації в американській економіці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua