Аналітика - підсумки дня


Аналітика - підсумки дня

Сьогодні в Підсумках:

 • Енергетика та енергоресурси

  Ціна нафти на торгах у четвер вранці впала на тлі даних щодо зниження кількості проектів з будівництва нових будинків у США, свідчать дані торгів.

  Нафта в середу знизилася. Невелику підтримку котируванням зробило зниження курсу американського долара... читати

 • Світовий фондовий ринок

  Торги в США в середу 19 січня завершилися зниженням фондових індексів. Негативний вплив на гравців справив звіт Goldman Sachs.

  Біржі Європи в середу, 19 січня закрилися зниженням на тлі звітів банків США.

  Фондові торги в Японії 20 січня 2011р. завершилися зниженням індексу Nikkei на 1,13%. Це найбільш значний спад японського індикатора з листопада 2010р. На думку аналітиків, Nikkei знизився в основному на тлі слабких фінансових звітностей ряду американських підприємств, головним чином компаній фінансового сектора.

  За підсумками торгів 19 січня індекс РТС до закриття попередньої сесії підвищився на 1,81 пункту (0,1%) і склав 1902,75 пункту.

  Оборот торгів на ринку акцій RTS Standard склав 6783.115 млн руб., що приблизно перебуває на середньому рівні за останній місяць.

  Підсумки торгового дня в росіян: консолідація триває. За підсумками вчорашніх торгів індекс ММВБ знизився на 0,86 пункту (0,05%) до закриття попередньої сесії і склав 1764,44. Торги проходили зі звичайною активністю.

  Індекс цін на акції на торгах фондової біржі ПФТС у середу, 19 січня, виріс на 4,51 пункту або 0,43% до 1 051,55 пунктів.

  Обсяг торгів за день склав 75 934 325,10 грн., Акціями наторгували 17 116 634,60 грн., Корпоративними облігаціями - 10 000,00 грн., Держоблігаціями - 58 770 138,00 грн., Інвестиційними сертифікатами - 37 552,50 грн... читати

 • Валюта

  Негативні дані звітності Goldman Sachs і Wells Fargo зіпсували напередодні настрій гравцям ринку акцій. Це знайшло відображення і на ринку валют. Євро так і не зміг утриматися вище за позначку в $1,35 за євро, і в четвер спостерігаються продажі європейської валюти, хоча поки вони не сильні.

  Долар у четвер вранці підвищується по відношенню до більшості світових валют слідом за падінням фондових індексів. Ринки побоюються нових заходів Китаю щодо стримування інфляції після прискорення економічного зростання. Крім того, інвестори визнали падіння долара до євро за попередні три сесії надмірним.

  Ціна на золото 19 січня виросла на тлі ослаблення американського долара. Після підвищення до рівня $1.3536, максимального з 23 листопада, курс євро/долар скорегувався на американській сесії до позначки $1.3448. На ринку говорять, що сьогодні відзначалися купівлі євро великими азіатськими операторами. Підтримку курсу євро також здійснило підвищення процентних ставок Euribor. Однак у другій половині дня спостерігалося падіння фондових індексів, цін на нафту, на дорогоцінні метали, зниження курсів сировинних валют. Це разом із заявами високопоставлених європейських чиновників чинило тиск на курс євро.

  Середньозважений курс долара на єдиній торговельній сесії в Білокамінній розрахунками tomorrow станом на 11.30 мск. 20 січня підвищився на 8,95 копійок і склав 29,9147 RUB/USD.

  Курс гривні на міжбанківському валютному ринку після збереження у вівторок в середу зміцнився на 0,75 коп. до рівня 7,9450 UAH/USD. Більшість угод, за оцінками учасників ринку, було укладено за курсом, близьким до 7,9450 UAH/USD. Національний банк заявив про намір купувати долари по 7,9445 UAH/USD і продавати по 7,9545 UAH/USD... читати

 • Прогноз

  Долар в майбутньому збереже статус світової резервної валюти - нобелівський лауреат Р.Манделл.

  BP: світовий попит на енергоресурси зросте до 2030 року на 40%.

  Число закладок нових будинків у США в грудні скоротилося на 4,3% і склало з урахуванням корекції на сезонні коливання 529 000 на рік проти 553 000 у листопаді. Листопадовий показник був переглянутий у бік зниження. Але впадати у відчай і посипати голову попелом не варто... Хоча б тому, що справи ще гірші.

  Радник НБК Лі Даокуй: Чергове підвищення відсоткових ставок Народний банк Китаю (НБК, центробанк країни) може здійснити у I кварталі, оскільки Пекін приділяє все більше уваги інфляції і все менше - підтримці швидкого зростання економіки.

  Уряд ФРН підвищило прогноз зростання ВВП на 2011 рік до 2,3%.

  UBS: срібло цього року обжене золото за темпами зростання цін.

  Протягом 5-10 років ціна ядерного палива може перевищити $ 100 за фунт - прогноз CRU... читати

 • Відео

  Європа-2011: йде-гряде дев'ятий вал ЧI. .. дивитися

  Європа-2011: йде-гряде дев'ятий вал ЧII. .. дивитися

  Порятунок Португалії в... дефолті? ЧI .. дивитися

  Порятунок Португалії в... дефолті? ЧII .. дивитися

  Троянський кінь з Пекіна на ринку ДКО ЧI. .. дивитися

  Троянський кінь з Пекіна на ринку ДКО ЧII. .. дивитися

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua