Фондовий ринок: премаркет від інтернет-брокера iTrader (11.01.)


Зовнішні новини вівторка, 11 січня, можна охарактеризувати як помірно позитивні. У понеділок динаміка торгів на біржах Європи була низхідною, обумовлена побоюваннями інвесторів відносно проблем Португалії.

Основні фондові індекси завершили торговельну сесію зниженням - британський індекс FTSE 100 просів на 0,47% (5956,3 пунктів), німецький DAX просів на 1,31% (6857,06 пунктів), французький CAC знизився на 1,64% (3802,03 пунктів). Загальноєвропейський індекс FTSEurofirst 300 опустився на 0,97% (1133,24 пунктів).

Ринки США, почавши торговельну сесію у червоній зоні, що було пов'язано зі збереженням напруженості довкола боргових проблем Європи, змогли до кінця сесії відіграти частину втрат. Так, індекс Dow Jones знизився за результатами сесії на 0,32% (11637,45 пунктів), NASDAQ збільшився на 0,17% (2707,8 пунктів), S&P опустився на 0,14% (1269,75 пунктів).

Ф'ючерси на основні американські індекси торгуютьсь на позитивній території, зростання складає близько 0,2%. На торгах в Азії динаміка торгів змішана. Європейські торговельні майданчики почали день зростанням фондових індексів. Російські фондові біржі сьогодні після новорічних канікул відкриваються гепом вгору.

Український фондовий ринок вчора після зниження на початку сесії і консолідації на досягнутих рівнях вийшов на позитивну територію, показавши приріст на 0,26% з індексу УБ. Сьогодні чекаємо відкриття торгів на нейтральній території, далі слід орієнтуватися на сусідні торговельні майданчики. Сьогодні на перебіг торгів можуть вплинути такі макроекономічні дані, як індекс економічного оптимізму і товарно-матеріальні запаси компаній оптової торгівлі США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua