Ляпіна: Штраф у 1 грн - це добре, але це нічого не вирішує


Ляпіна: Штраф у 1 грн - це добре, але це нічого не вирішує

Штрафів у перші півроку, відповідно до прикінцевих та перехідних положень Податкового кодексу , справді нема. Вони повинні бути тільки в розмірі 1 грн за порушення.

Про це під час відеоконференції на focus.ua розповіла народний депутат від НУ-НС, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Ксенія Ляпіна.

"Питання в тому, що ці порушення накопичуються. Наприклад, пеня на них все одно нараховуватиметься. Тобто, сьогодні до тебе прийшла перевірка і нарахувала 1 грн штрафу, але нарахувала і порушень тисяч на п'ять. Через півроку вони виставляють пеню. За 1 грн штрафу ти судитися не підеш. Але через півроку набіжить така сума, що ти вже добре подумаєш, що з тобою роблять, - каже депутат. - Тому 1 грн. - це добре, але це насправді нічого не вирішує".

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що 2011 рік буде адаптаційним періодом для нового Податкового кодексу, протягом якого не стягуватимуться штрафи, а почнеться цей період всестороннього роз'яснення норм, позицій і положень нового податкового законодавства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua