Білоруські банки будуть вказувати у рекламі вартість кредиту і попереджати про зниження відсотків із них


Білоруські банки будуть вказувати у рекламі вартість кредиту і попереджати про зниження відсотків із них

Білоруські банки у рекламі вказуватимуть вартість користування кредитом і попереджатимуть про можливість зниження відсотків із вкладів, повідомляє ПРАЙМ-ТАСС. Це передбачає схвалений у першому читанні Нижньою палатою парламенту Білорусі на засіданні у вівторок законопроект із внесення змін і доповнень до деяких законів із питань реклами.

Законопроектом, зокрема, передбачається обов'язок банків у рекламі про залучення коштів на депозити попереджати про можливість зменшення в однобічному порядку відсотків із вкладу, якщо така можливість передбачена договором. У рекламі про надання кредиту разом із розміром відсотків за користування ним має бути вказаний розмір плати банку за користування кредитом (комісійні та інші платежі).

Документом також знімається заборона на розміщення коштів зовнішньої реклами у смузі відведення автомобільних доріг. При цьому закріплюється положення про недопустимість розміщення засобів зовнішньої реклами на автомобільній дорозі і над нею. Крім того, спрощується порядок узгодження розміщення зовнішньої реклами у Білорусі.

Законопроектом також спрощуються адміністративні процедури отримання дозволу на розміщення реклами на автотранспорті, трамваях і тролейбусах.

Також законопроектом відміняється необхідність узгодження із Мінсільгосппродом Білорусі реклами ветеринарних послуг, уточнюються вимоги до реклами лікарських засобів і послуг у сфері профілактики, діагностики, лікування та медичної реабілітації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування