Moody's поставило рейтинги ірландських банків на перегляд з можливим зниженням


Moody's поставило рейтинги ірландських банків на перегляд з можливим зниженням

Рейтингове агентство Moody's Investors Service у четвер додало нові рейтинги ірландських банків до списку вже поставлених на перегляд з можливим зниженням, йдеться в повідомленні Moody's.

Рішення пов'язане з очікуваним зниженням суверенного рейтингу Ірландії агентством відразу на кілька ступенів, тобто більш різко, ніж передбачалося в жовтні 2010 року, коли агентство Moody's почало перегляд банківських рейтингів Ірландії.

До числа поставлених на перегляд рейтингів увійшли короткострокові рейтинги по банківських депозитах і боргових зобов'язаннях Bank of Ireland (Prime-1), EBS Building Society (Prime-2) і Irish Life & Permanent (Prime-2).

Також до цього списку включені кілька категорій рейтингів по субординованих зобов'язаннях EBS та Allied Irish Banks (AIB).

Раніше повідомлялося, що рейтингове агентство Standard&Poor's знизило довгостроковий суверенний рейтинг Ірландії до "A" з "AA мінус" у зв'язку з планами уряду країни взяти кредити Євросоюзу та Міжнародного валютного фонду.

Через це рівень заборгованості країни може перевищити попередні оцінки рейтингового агентства, сказано в повідомленні S&P.

Зниження суверенного рейтингу Ірландії агентством Moody's очікується в найближчі дні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua