30 листопада ВР першим питанням може розглянути Податковий кодекс


30 листопада ВР першим питанням може розглянути Податковий кодекс

Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко прогнозує, що 30 листопада, в день початку пленарних засідань парламенту, першим питанням буде винесено питання Податкового кодексу.

Про це повідомляє прес-служба ВР.

На думку Томенка, влада виявилась не готова до громадського протесту проти нового Податкового кодексу, який направив свій "головний удар" проти малого бізнесу і фактично залишив податковий статус-кво для великого.

Він зазначив, що спроба через псевдо-професійні дискусії переконати, що це реформаторський документ на користь громадян, і одночасне повне ігнорування очевидних пропозицій і поправок, які пропонувала опозиція при розгляді документа в другому читанні, залишає президентові лише один реальний варіант дій.

"Після того, як документ надійде президентові, він поверне його до Верховної ради з рядом обмовок, які стосуватимуться ліберальніших підходів в частині пільгового оподаткування тих, хто працює на єдиному податку", - заявив Томенко.

Віце-спікер вважає сповна зрозумілим, що за таких обставин Верховна Рада зобов'язана буде невідкладно повернутися до розгляду питання Податкового кодексу в контексті можливих змін, які запропонує президент України.

"Наскільки підприємці сприймуть ці пропозиції і зупинять акції протесту - залежатиме від радикальності змін, які будуть запропоновані Верховній Раді", - підкреслив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua