У Мексиці 57,6% працівників заробляють менше офіційної мінімальної зарплати


У Мексиці 57,6% працівників заробляють менше офіційної мінімальної зарплати

Число мексиканських робітників, які отримують заробітну плату нижче мінімальної, дедалі збільшується, передає Prensa Latina з посиланням на дані Національного інституту статистики і географії (ІНЕГІ).

Відповідно до цифр, у третьому кварталі цього року кількість працівників, які заробляли кошти нижче мінімальної заробітної плати, збільшилася до 57,6%, склавши на 840 тис. осіб більше у порівнянні з аналогічним періодом 2009 р.

У зв'язку з цим віце-президент Міжамериканського банку розвитку Сантьяго Леві заявив, що державна політика в галузі зайнятості у формальному секторі має важливе значення для економічного зростання, що виражається в реальному підвищення заробітної плати.

Складна економічна ситуація змусила багатьох людей шукати другу роботу, щоб збільшити доходи, і рівень безробіття знизився на 1% в третьому кварталі цього року порівняно з попереднім, повідомляє ІНЕГІ. Дослідження, проведене Центром вивчення приватного сектора, підтверджує попередні дані, уточнюючи, що 1/3 зайнятого населення працює неофіційно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua