Президент вимагає інформувати громадськість про реальний стан економіки


Президент вимагає інформувати громадськість про реальний стан економіки

Президент України Віктор Янукович вимагає від прем'єр-міністра Миколи Азарова інформувати громадськість про реальний стан економіки в державі.

Відкриваючи засідання Ради національної безпеки і оборони в середу, В.Янукович неодноразово нагадував, що суспільство має отримувати повну та вичерпну інформацію про всі дії влади та наслідки цих дій.

На думку глави української держави, багато протестів у суспільстві пов'язані з браком такої інформації.

"У мене до вас (учасників засідання РНБО - ред.) є дуже прості запитання. Чи готові люди до запланованих на 2011 рік змін, які далеко не завжди будуть популярними. І ми повинні про це говорити. Це наш обов'язок, якщо ми хочемо подолати кризу. І коли я чую, Микола Янович, на засіданнях уряду, коли ви розповідаєте, що всі ми досягли того, того, все у нас добре, і далі все буде добре, я вам кажу - говоріть правду. Покажіть ті графіки, які ви мені показуєте, що в світі відбувається. Скажіть людям правду, пісні співати не треба", - сказав президент.

При цьому В.Янукович додав, що людям треба надавати конкретну, "небрехливу" інформацію про стан справ у країні.

Зокрема, президент назвав як приклад ситуацію з пенсійною реформою. Так, він підкреслив, що реальний стан справ такий, що без реформи вже через кілька років в Україні на кожного працюючого припадатиме один пенсіонер.

"У нас зараз 18 млн працюючих, а 14 млн пенсіонерів. І якщо така ситуація, якщо таке законодавство (пенсійне - ред.) і далі буде... Не будемо реформувати пенсійну систему, у нас вже через кілька років буде 50 на 50 - половина будуть працювати, половина будуть на пенсії", - сказав президент.

Він звернувся до присутнього на засіданні РНБО голови Верховної Ради України Володимира Литвина з проханням провести парламентські слухання з питань пенсійної реформи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua