Путін: Компанії РФ візьмуть участь у тендерах у сфері енергетики, транспорту, зв'язку і ВТС у Лівані


Путін: Компанії РФ візьмуть участь у тендерах у сфері енергетики, транспорту, зв'язку і ВТС у Лівані

Низка великих компаній Російської Федерації подали заявки на участь в тендерах по проектах в галузі енергетики, транспорту, зв'язку та військово-технічного співробітництва (ВТС) у Лівані. Про це повідомив в рамках спільної зустрічі з прем'єр-міністром Лівану Саадом Харірі прем'єр-міністр РФ Володимир Путін, передає РБК.

"Практично по всіх цих напрямках є конкретні плани співпраці, і ряд великих компаній вже подали заявки як можливі учасники в тендерах. Ми сьогодні поговоримо і будемо просити допомогти в просуванні заявок російських компаній на ті або інші роботи в Лівані", - сказав В.Путін . У свою чергу прем'єр-міністр Лівану відзначив, що ліванська сторона вітає присутність російських компаній на ліванському ринку в галузі транспорту і енергетики, зокрема, будівництва гребель і залізних доріг.

В.Путін підкреслив, що в рамках зустрічі планується підписати два документи. Один з них стосується співпраці Генеральної прокуратури РФ і Міністерства юстиції Лівану, другий - угода в галузі культури.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua