Фельдман просить Держдепартамент США розібратись із Тягнибоком


Фельдман просить Держдепартамент США розібратись із Тягнибоком

Народний депутат України Олександр Фельдман, який перебуває з візитом у США, провів зустріч із Спецпредставником Держдепартаменту США із боротьби з антисемітизмом Ханною Розенталь під час якої проінформував американську сторону про суспільно-політичні процеси в Україні.

В бесіді із спецпредставником Держдепу, Фельдман звернув особливу увагу пані Розенталь на зміцнення позицій праворадикальної партії "Свобода" за результатами останніх місцевих виборів в Україні. Розенталь висловила свою стурбованістю зростанням праворадикальних настроїв в Україні і в Європі і заявила про те, що ці процеси є предметом пильного моніторингу. Між Фельдманом і Розенталь були досягнуті домовленості про реалізацію спільних проектів, про обмін інформацією і про організацію візиту Спецпредставника Держдепартаменту США до України на початку 2011 року.

Також Фельдман провів зустрічі із Спецпредставником ОБСЄ із боротьби з антисемітизмом Ендрю Бейкером, міністром Канади у справах громадянства, міграції і мультикультуралізму Джейсоном Кенні, і Спецпосланцем МЗС Великобританії у справах Холокосту сером Ендрю Бернсом, під часяких обговорювалися заходи в рамках 70 роковин трагедії Бабиного Яру. За словами Фельдмана, на заходи з нагоди 70-х роковин трагедії Бабиного Яру очікується приїзд до України великої кількості іноземних делегацій, парламентарів і представників іноземних урядів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua