Столичні будинку обіцяють забезпечити лічильниками


Столичні будинку обіцяють забезпечити лічильниками

Міністр із питань житлово-комунального господарства України Юрій Хиврич повідомив, що програмою реформування ЖКГ передбачається до 2014 року 100% встановлення лічильників в 5-поверхових будинках і вище.

Про це він сказав під час брифінгу на Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі з питань енергоефективності і альтернативної енергетики, повідомляє ІМК.

"Програма встановлення лічильників в житлових будинках залишається на контролі. Сьогодні лічильниками води забезпечено близько 45% житлових будинків, а лічильниками тепла - 35%", - зазначив Хиврич.

За словами міністра, лічильники є мірилом якості житлово-комунальних послуг, що надаються державою, отже, людина платить за послугу, яку вона безпосередньо отримала.

"Крім того, лічильники - це ще і раціональне використання енергетичних ресурсів", - додав міністр.

Хиврич зазначив, що установка лічильників здійснюватиметься як за кошти Державного бюджету, так і за рахунок місцевих бюджетів, а також підприємств, які безпосередньо надають послуги.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що в Києві встановлюють нові прилади обліку електроенергії, які до кінця місяця налічують в два рази більше звичайного.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua