США допоможе Україні реформувати виборче законодавство


США допоможе Україні реформувати виборче законодавство

У Міністерстві закордонних справ сподіваються, що іноземні партнери сприятимуть зміцненню основ конкурентної демократії в Україні, заявив заступник керівника зовнішньополітичного відомства Руслан Демченко.

Він нагадав, що президент Віктор Янукович поставив завдання до травня 2011 року представити на розгляд громадськості текст Виборчого кодексу, який уніфікуватиме виборче законодавство і дозволить проводити вибори всіх рівнів відповідно до вищих демократичних стандартів.

"Керівництво України запросило американських і європейських експертів приєднатися до діяльності створеної указом Януковича робочої групи із питань удосконалення законодавства про вибори", - зазначив дипломат.

Як повідомлялося, помічник державного секретаря США у справах Європи і Євразії Гордон заявив, що вибори до місцевих органів влади, які пройшли в Україні 31 жовтня, не відповідали стандартам демократії.

Уряд США 3 листопада розповсюдив заява відносно місцевих виборів в Україні, в якій вони були названі менш демократичними і прозорими, ніж президентські вибори 2010 року. США також висловили готовність надати допомогу Україні в реформі виборчого законодавства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua