ДПАУ: Держбюджет через незаконні дії 33 підприємств недоотримав 540 млн грн


ДПАУ: Держбюджет через незаконні дії 33 підприємств недоотримав 540 млн грн

Бюджет Україні протягом 2009 р. і 5 міс. 2010 р. через незаконних дій 33 підприємств недоотримав 540 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Управління спецрозслідування Головного управління податкової міліції ДПА України.

За повідомленням прес-служби, до діяльності міжрегіональної злочинної групи були залучені 33 підприємства з Харківської, Одеської, Донецької областей, а також Києва. ТОВ "Міжнародний торговий дім "Ізюмський оптико-механічний завод" (м. Іванків Київської обл.) за допомогою 18 фірм-посередників займався псевдоекспортом заготовок для виготовлення лінз однієї з відомих французьких фірм. Насправді лінзи не ввозилися із Франції, а закуповувалися в Україні. Згідно з документацією лінзи закуповувалися по 104 грн за штуку. "Потім на заводі зі схожою назвою - "Ізюмський оптико-механічний завод" (Харківська обл.) ці лінзи оброблялися і пакувалися, і через 12 підприємств вже за ціною 114 грн за штуку експортувалися гонконзькій фірмі Sanmax Enterprises", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Підприємства м. Києва, задіяні у схемі, експортували в Гонконг лінзи на загальну суму майже 42 млн грн і ухилилися від сплати ПДВ понад 8 млн грн. У даний час порушено кримінальну справу і проводяться слідчі дії і комплекс оперативно-розшукових заходів, спрямованих на документування фактів протиправної діяльності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua