Луганськтепловоз уклав великий контракт з Монголією


Луганськтепловоз уклав великий контракт з Монголією

Холдингова компанія Луганськтепловоз має намір протягом 2010-2011 років поставити для Улан-Баторської залізниці (Монголія) 60 секцій тепловоза 2ТЕ серійного-116У.

Про це Українським Новинам повідомив прес-секретар Луганськтепловозу Володимир Спектор.

"25 секцій в цьому році, а в майбутньому році розрахунок на 35 секцій", - сказав він.

За його словами, секції серійного тепловоза 2ТЕ-116У були спеціально адаптовані до умов високогір'я і сильної запиленості Монголії.

"Довелося ставити нові агрегати, які фільтрують пил, а також враховувати це і в конструкції двигуна, а також тягових електричних машин", - зазначив Спектор.

Він додав, що замовнику вже відправлено 4 секції тепловоза.

Як повідомлялося раніше, 2 квартал Луганськтепловоз закінчив із чистим прибутком 7,953 млн. гривень, збільшивши чистий дохід порівняно з аналогічним періодом 2009 року на 46,86%, або на 64,826 млн. гривень до 203,155 млн. гривень.

Луганськтепловоз виробляє магістральні тепловози, дизель-поїзди, електропоїзди постійного і змінного струму, транспортери, вагони і обладнання для поїздів приміського сполучення і трамваїв, а також гірничо-шахтне обладнання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua