НБУ очікує зростання економіки України у січні-вересні 2010 р. на рівні близько 5%


НБУ очікує зростання економіки України у січні-вересні 2010 р. на рівні близько 5%

Національний банк України (НБУ) оцінює зростання української економіки в січні-вересні 2010 року на рівні близько 5%, повідомляється на веб-сайті центрального банку.

"Економічне зростання відбувається темпами вище очікуваних, що нестиме позитивні сигнали для бізнес-середовища до кінця поточного року. За нашими оцінками, приріст за дев'ять місяців складає близько 5% до відповідного періоду минулого року (5,4% за перше півріччя)", - говориться у повідомленні.

НБУ відзначає поліпшення динаміки рослинництва у вересні завдяки пізнішому початку збору урожаю.

Крім того, Нацбанк підкреслює, що підвищення зовнішнього інвестиційного попиту зумовило високі темпи зростання промислового виробництва, тоді як стабільне зростання реальної заробітної плати підтримує внутрішній споживчий попит.

Як повідомлялося, валовий внутрішній продукт (ВВП) України за другий квартал 2010 року виріс в порівнянні з другим кварталом 2009 року на 5,9%, тоді як в першому кварталі - на 4,9%.

Уряд України доки офіційно прогнозує зростання ВВП в 2010 році на 3,7% і його прискорення до 4,5% наступного року, що збігається з прогнозом Міжнародного валютного фонду. В сумі це дає відновлення лише до 92% від рівня 2008 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua