Роздрібна торгівля Німеччини почала менше втрачати від крадіжок


Роздрібна торгівля Німеччини почала менше втрачати від крадіжок

Німці останнім часом почали менше красти у супермаркетах. За даними дослідження компанії Checkpoint Systems, присвяченого крадіжці в магазинах по всьому світу, втрати від магазинних крадіжок у Німеччині зменшились у середньому на 4,3 відсотка, що складає більше 1 відсотка від обігу всієї роздрібної торгівлі. У період з липня 2009 по червень 2010 року з полиць універмагів було вкрадено товарів на 5 мільярдів євро.

Кожна німецька родина через крадіжки у магазинах втрачає в середньому майже 150 євро, оскільки в кінцеву вартість товарів закладені всі витрати. З них 52,7 відсотка припадає безпосередньо на магазинні крадіжки, додатково 26,1 відсотка набігає через недбалих співробітників. Ще майже 16 відсотків - за рахунок внутрішніх помилок підприємств, а 5,4 відсотка - через зникнення товарів через недбалість постачальників.

найчастіше крадуть маленькі і дорогі речі відомих марок з метою подальшого перепродажу. Серед них особливо популярні модні аксесуари і дитячий одяг. Крім того, з прилавків зникають засоби для гоління і парфумерія. Серед продуктів - м'ясо і сир. Особливий попит у магазинних злодіїв мають алкогольні напої, стільникові телефони, компакт-диски і DVD.

Для зменшення кількості магазинних крадіжок підприємства роздрібної торгівлі Німеччини вклали за досліджуваний період 1,25 мільярда євро у свої системи безпеки. Це на 7,6 відсотка більше, ніж роком раніше. Пік магазинних крадіжок припав на період кризи, коли ритейлери змушені були економити на системі безпеки.

Для проведення дослідження співробітники британського Інституту з вивчення роздрібної торгівлі в Ноттінгемі разом з колегами з Checkpoint Systems опитали 40 торговельних фірм, що володіють у Німеччині 5 400 філіями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua