НБУ розробив проект змін до "Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні"


НБУ розробив проект змін до "Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні"

Національний банк відповідно до статті 33 Закону України "Про Національний банк України" розробив проект змін до "Положення про ведення касових операцій в національній валюті в Україні". Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Головною метою внесення змін до "Положення про ведення касових операцій в національній валюті в Україні", затвердженого постановою правління Національного банку України від 15 грудня 2004 р. N 637 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 січня 2005 р. під N 40/10320 є впорядкування готівкового обігу шляхом забезпечення детінізації грошових потоків в межах законодавства України.

Одним з напрямів поліпшення готівкового обігу є поширення обмеження по сумі розрахунку готівкою на розрахунки підприємств (підприємців) при закупівлі ними сільськогосподарської продукції і за спожиту підприємствами (підприємцями) електроенергію.

Метою внесення змін є також виконання вимог пункту 4 статті 4 Закону України "Про заборону ігрового бізнесу в Україні" відносно забезпечення передивляду і відміни нормативно-правових актів, що суперечать діючому Закону, у зв'язку з чим, пункт 5.6 Положень, яким регулюється порядок встановлення ліміту залишку готівки в касах підприємств ігрового бізнесу, пропонується виключити.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua