Бродський: В Україні вартість документів суворої звітності становить близько 8 млрд грн на рік


Бродський: В Україні вартість документів суворої звітності становить близько 8 млрд грн на рік

В Україні вартість документів суворої звітності становить близько 8 млрд грн на рік. Про це в інтерв'ю "Дзеркалу тижня" заявив голова Держкомпідприємництва України Михайло Бродський.

"За моїми оцінками, вартість документів суворої звітності, захисних знаків і т.д. в рік становить близько 8 млрд грн! Це не збори, це - побори! І велика частина цих грошей йде не в бюджет, а на рахунки фізичних осіб, які проживають за кордоном і сплачують податки не в Україні ", - заявив Бродський.

На його думку, одним з ключових чинників високої вартості бланків для різних документів є необхідність використання голографічних знаків.

Він підкреслив, що вже направив керівництву країни лист з пропозицією про скасування зайвих голографічних захисних елементів.

"Я направив Президенту листа, в якому змалював ситуацію і запропонував скасувати голографічний захист паперового документообігу у більшості сфер, де в цьому немає ніякої необхідності", - підкреслив Бродський.

"Навіть у Міністерстві аграрної політики ... для корів зробили спеціальні захищені паспорти! Марки наклеїли навіть на складські квитанції на зберігання зерна. І так по всім міністерствам і відомствам", - повідомив глава Держкомпідприємництва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua